Julija Stoliarenko dwukrotnie upadła podczas ważenia. Walka z Julią Avilą na UFC on ESPN 21 odwołana

mmajunkie.com

Do dosyć przerażających scen doszło podczas dzisiejszego ważenia przed galą UFC on ESPN 21, kiedy to Julija Stoliarenko wyszła na wagę i dwukrotnie upadła.

Julija Stoliarenko (9-4-2 MMA, 0-2 UFC) dwukrotnie zasłabła na wadze podczas próby zrobienia wagi do walki z Julią Avilą w wadze koguciej i w rezultacie została wyniesiona na noszach.

Niespełna 15 minut po rozpoczęciu ceremonii ważenia w UFC Apex w Las Vegas, Stoliarenko weszła na scenę, aby się zważyć. Najpierw usiadła na schodach, aby zdjąć buty, skarpetki i spodnie, a następnie przeszła w stronę wagi.

Gdy Stoliarenko stała na wadze, straciła równowagę i przewróciła się do tyłu lądując na tyłku, podtrzymywana jedynie przez stojącą za nią kurtynę. Personel UFC i personel medyczny natychmiast pospieszył, aby się nią zająć.

Wyglądało na to, że Stoliarenko odzyskała świadomość po kilku chwilach. Wstała i po raz drugi stanęła na wadze uzyskując 135,5 funtów.

Chwilę później jednak Stoliarenko ponownie upadła do tyłu na podłogę. Wyglądała na oszołomioną i ponownie została otoczona przez personel medyczny. Na scenę wniesiono nosze, na które zawodniczka się położyła i została i wywieziona z sali.

UFC ogłosiło później, że walka Stoliarenko z Avilą została odwołana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *