Józef Warchoł nokautuje Kamila Bazelaka na PLMMA 20 – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 20 w Pruszkowie w walce wieczoru zmierzyli się były mistrz świata w kickboxingu  Józef Warchoł i były strongman Kamil Bazelak.

Jak można się było spodziewać zwycięstwo w tym pojedynku odniósł bardziej doświadczony w sportach walki Józef Warchoł, który już w pierwszej rundzie pokonał przeciwnika przez TKO. Kliknij w zdjęcie powyżej aby obejrzeć walkę.

5 thoughts on “Józef Warchoł nokautuje Kamila Bazelaka na PLMMA 20 – video

  1. Walka jakis emerytow i rencistow. Kojarzego to warchol to ten chory typ co nie potrafi się kontrolować i wszystkie swoje problemy rozwiązują agesją bo myślenie sprawia mu ból. Idol patologi, kryminalistów i bandytów jak szpilka i bienkowski, cygan. Dziwić się że tylu teraz młodych bandytów na ulicach. Co chwile ich widze w centrum katowic i na przestankach jak kogos bija, nacpani, pijani. Zapewne szanuja wyzej wymienionych typów bo to ich poziom. Bandyci i kryminaliści. Ta dzisiejsza mlodziesz ma niby byc nasza przyszloscia hahahhaha. No nic zostana sami patole w tym kraju za dziesiac lat tylko ciekwawe kto ich bedzie utrzymywac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *