Josh Barnett vs. Ronny Markes w planach na Bellator 241

Kolejna próba zestawienia pojedynku ciężkich.

Jak poinformował portal MMAFighting.com, organizacja Bellator planuje zestawić Josha Barnetta (35-8, 6-3 w UFC) do walki z Ronnym Markesem (19-7, 3-2 w UFC) na gali oznaczonej numerem 241. Panowie mieli mierzyć się ze sobą podczas grudniowej gali Salute for Troops na Hawajach jednak wtedy na przeszkodzie stanęła choroba Amerykanina, który wyeliminowała go ze starcia w dniu walki.

Barnett ma za sobą walki m.in. w organizacjach UFC, PRIDE, Strikfeorce czy Affliction. Amerykanin ostatni pojedynek stoczył ponad trzy lata temu gdy w walce wieczoru UFC Fight Night 93 poddał Andreia Arlovskiego. Wcześniej Josh musiał uznać wyższość Bena Rothwella.

Markes w przeszłości był związany z UFC w latach 2011-2014r. Walki w oktagonie rozpoczął od trzech z rzędu zwycięstw jednak późniejsze porażki przez nokauty w rywalizacji z Yoelem Romero i Thiago Santosem doprowadziły do zwolnienia Brazylijczyka. Ronny brał udział w tegorocznej edycji walk PFL jednak z powodu przekroczenia limitu wagowego nie był w stanie zakwalifikować się do dalszych rund.

Gala Bellator 241 odbędzie się 13 marca w Uncasville, w walce wieczoru Patricio Freire podejmie Pedro Carvalho.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *