Jose Aldo vs Frankie Edgar na UFC 153


Erik Koch z powodu kontuzji kolana wypada z rozpiski UFC 153 – poinformował Ariel Helwani. Zastąpi go Frankie Edgar, który po raz kolejny będzie miał szansę zdobyć pas, jednak tym razem w kategorii piórkowej. Jego przeciwnikiem będzie Jose Aldo, który zdominował tą dywizję. Edgar w wadze lekkiej wydawał się sporo mniejszy od swoich rywali i przejście do wagi piórkowej wydaje się dobrą opcją, jednak pokonanie Brazylijczyka z pewnością będzie wyjątkowo trudnym zadaniem. Walka odbędzie się 13 października w Rio de Janeiro na UFC 153.

8 thoughts on “Jose Aldo vs Frankie Edgar na UFC 153

  1. Wkurza mnie, że na pierwszym miejscu są pieniądze, dopiero później sport. Z jakiej racji Edgar zasłużył sobie od razu na walkę o pas z Aldo? Tym bardziej po dwóch porażkach z rzędu? Pojedynek się sprzeda i to się liczy.

  2. Bardzo cenię Edgara, to świetny fighter z lwim sercem do walki, ale myślę, że z Aldo polegnie. W tej chwili Aldo jest nie do ruszenia. Mimo to nie wydaje mi się, żeby zwycięstwo przyszło mu łatwo, Edgar jak Pudzian ,,tanio skóry nie sprzeda” 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.