Jorge Masvidal jest bronią UFC w walce z niechcianymi zawodnikami?

bjpenn.com

W maju na gali UFC 211 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku między świetnym zapaśnikiem Jorge Masvidalem i ekspertem od Brazylijskiego Jiu Jitsu Demianem Maia.

Jorge Masvidal opowiedział o tym jak traktuje zestawienie go z Maią i stwierdził, że UFC celowo zestawiło go do tej walki po to, by pozbyć się niechcianego zawodnika.

— Maia ma serię sześciu wygranych walk  i pokonał kilku dobrych gości. Kiedy powiedzieliby mi, że Demian będzie walczył o tytuł, a ja zawalczę z kimś innym, a potem zmierzę się o pas, to dopóki walka z tym kimś będzie poprzedzała walkę o pas, to nie mam się czym przejmować. Dopóki będę blisko walki o tytuł, to nie mam nic przeciwko niemu. Ostatecznie on dostanie wypłatę.

Oto, co Masvidal odpowiedział na pytanie o to, co sądzi na temat zestawiania go przez UFC z zawodnikami, którzy mogą się nie podobać organizacji.

— Odniosę się do piątej poprawki do konstytucji. Nie będę świadkiem w swojej sprawie, ponieważ mam robotę, brachu,

— Oni odrobili lekcję matematyki, starożytne sekrety matematyki. Oni patrzą na mnie i mówią, „ten gość jest kompletny brachu, kompletny w każdym calu. Możemy wykorzystać tego gościa do eliminacji innych, których nie lubimy. Może więc Masvidal. Nie możemy go popychać zbyt mocno, ale możemy go użyć do eliminacji innych, ponieważ ten facet jest poważnym zawodnikiem. On jest skurczybykiem.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *