Joanna Jędrzejczyk spodziewa się walki z Michelle Waterson po gali UFC 211

Esther Lin, MMA Fighting

Joanna Jędrzejczyk (13-0) uważa, że po udanej obronie tytułu jej najbliższą rywalką będzie Michelle Waterson, która niedługo zmierzy się w pojedynku z Rose Namajunas.

Poniżej wypowiedź Joanny podczas ostatniej audycji The MMA Hour odnośnie Michelle Waterson:

Jestem pod wrażeniem Michelle. Ona teraz ma przed sobą bardzo trudny pojedynek z Rose Namajunas więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Myślę, że może być moją następną przeciwniczką po pokonaniu Jessicy Andrade.

Michelle Waterson (14-4) dotychczas stoczyła dla UFC dwa pojedynki i oba zakończyły się jej zwycięstwami przez poddanie. W swoim debiucie wygrała z Angelą Magana a następnie bardzo szybko uporała się z Paige VanZant. W swojej ostatniej walce przed angażem w UFC straciła swój pas mistrzowski organizacji Invicta FC. Jej najbliższa rywalka Rose Namajunas (5-3) posiada bilans 3-2 w UFC. Wygrywała z Paige VanZant, Tecią Torres oraz Angelą Hill natomiast okazała się gorsza od Carli Esparzy oraz Karoliny Kowalkiewicz.

Wypowiedź Joanny odnosząca się do Rose Namajunas:

Wiecie co jest dziwne? Spotkałam Rose. Mam bardzo duży respekt w stosunku do niej. Uważam, że jest jedną z najbardziej utalentowanych zawodniczek dywizji słomkowej. Potrzeba jej jednak więcej doświadczenia. Myślę jednak, że coś nie tak jest z jej głową.

Miała okazję zmierzyć się z polską laską [Karolina]. Przegrała jednak tą walkę a teraz krzyczy „Chcę walczyć z Joanną, chcę ją pokonać i wiem jak to zrobić”. Wygraj najpierw z mocną przeciwniczką a staniesz do walki o pas. To jakieś szalone.

Spotkałam ją w Denver. Uścisnęłyśmy sobie dłonie, porozmawialiśmy ze sobą. Dwa dni później usłyszałam „Chcę walczyć z Joanną”. Zamknij się. Miałaś swoją szansę z Karoliną oraz Carlą ale przegrałaś obie walki. Trenuj ciężko, zabieraj swój tyłek na trening oraz rób dobre walki a dostaniesz walkę o pas.

Ale bądźmy szczerzy. Jeżeli mnie nie lubisz, nie podawaj mi ręki oraz do mnie nie mów. Szczególnie nie mów za moimi plecami. Jestem prostą osobą i to czyni mnie szaloną. Myślę, że Michelle Waterson pokona Rose Namajunas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *