Jon Jones wytypował zwycięzcę walki Błachowicz vs Adesanya na UFC 259

ESPN

Jon Jones umieścił na Twitterze wpis w którym przedstawił swój typ na zwycięzcę walki o tytuł wagi półciężkiej między mistrzem Janem Błachowiczem a mistrzem wagi średniej Israelem Adesanya na gali UFC 259. Wkrótce potem Jones usunął wpis.

W sobotnim starciu Jones (26-1 MMA, 20-1 UFC) Israel Adesanya (20-0 MMA, 9-0 UFC) zmierzy się o tytuł wagi półciężkiej z Janem Błachowiczem (27-8 MMA, 10-5 UFC), który latem ubiegłego roku wywalczył pas należący wcześniej do Jona Jonesa.

Jest to walka mistrz vs. mistrz i czy to z powodu konfliktu z Adesanyą, czy z powodu jego prawdziwego przekonania, Jones powiedział, że Adesanya polegnie w tym starciu przez nokaut:

Adesanya dzięki wygranej stanie się piątym w historii UFC posiadaczem tytułu w dwóch dywizjach jednocześnie. Jeśli wygra, mógłby przejść do dywizji ciężkiej, gdzie w końcu mogłoby doprowadzić do oczekiwanego starcia z Jonesem. Adesanya twierdzi również, że nawet jeśli wygrałby z Błachowiczem, to zamierz wrócić do dywizji średniej.

Jeśli jednak Jones jest szczery w swoich przewidywaniach co do wyniku walki, to uważa, że Błachowicz położy kres wszelkim planom superfightu z Adesanyą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *