Jon Jones jeszcze przed 2014 chce walczyć w dywizji ciężkiej

Jon Jones powiedział kilka słów na temat przejścia do wagi ciężkiej, aby przetestować swoje umiejętności z większymi przeciwnikami.

Choć nie ma jeszcze ostatecznego potwierdzenia kiedy to mogłoby nastąpić, Jones zasugerował, że może do tego dojść jeszcze przed końcem tego roku.

„Myślę, że mógłbym przejść do wagi ciężkiej jeszcze przed 2014 rokiem. Byłaby to z pewnością ciekawa sprawa dla fanów.”

Jones zdominował UFC od czasu wejścia do dywizji półciężkiej z 11 wygranymi pojedynkami. Jedyną porażką była dyskwalifikacja za nielegalne uderzenia podczas walki z Mattem Hamillem. „Bones” bronił tytułu mistrza już cztery razy i jest o jeden raz bliski do osiągnięcia rekordu w tej dywizji. Kolejną szansę będzie miał w starciu z Chaelem Sonnenem.

Jeśli chodzi o jego debiut w wadze ciężkiej, Jones chce walczyć z byłym mistrzem wagi ciężkiej Strikeforce i pretendentem do tytułu HW UFC Alistairem Overeemem.

17 thoughts on “Jon Jones jeszcze przed 2014 chce walczyć w dywizji ciężkiej

  1. z alistarem chce walczyc na poczatek no ladne ma mniemanie juz o sobie jones.. z calym szacunkiem dla jonesa w lhw ake w hw bedzie gdzies kolo schauba, nelsona i konga… no nie widze goscia z jds cainem czy nawet big footem

  2. zesra sie.jones jest mega talent i nie zdziwie sie jak wymeczy aliego a potem oprawi go jak kaczke.jones w hw bedzie wiekszy i silniejszy wiec taki bez szans nie bedzie a co do durnej wypowiedzi ze nie ma szans z jds czy cainem smiac mi sie chce bo mysle ze z tym swoim nieobliczalnym stylem moze poskładac nawet jdsa.

  3. właśnie następny taki kozak. jest bardzo dobrym w swojej kategorii ale waga ciężka to już co innego. Ali przeszedł też z półciężkiej ale trochę to trwało i teraz jest zupełnie innym zawodnikiem. Jonen robi z siebie jakiegoś wielkiego mistrza. Ktoś z ciężkiej może go sprowadzić na ziemie bo już byli tacy w UFC co nawet z kliczkami chcieli się mierzyć ale wszyscy wiedzą jak to się skończyło. Lubie go ale niech trochę zacznie mieć szacunku dla innych.
    PS
    Walka: Jon Jones VS Alistair Overeem- win Alistair Overeem – Jon Jones KO (uderzenie), runda 1……

  4. Moim zdaniem JJ ,to już powtarzam któryś raz to Fenomen:) W LHW nie ma co szukać bo to nudne… Myślę, że Junior nie da mu rady… A jak da to nie będzie miał lekko. Podobnie Cain czy Ali… Werdum jeszcze:) Reszta o JJ może pomarzyc…:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.