Couture będzie współpracował z Bellatorem, reakcja White’a

Randy Couture, Foto: fighthubtv.com
Randy Couture, Foto: fighthubtv.com

Były mistrz i członek galerii sław UFC Randy Couture będzie pracował dla drugiej siły światowego MMA federacji Bellator Fighting Championship.

Wszystko za sprawą kontraktu, jakim 49-latek związał się z telewizją Spike TV. Jego pierwszym zadaniem będzie udział w przygotowywanym przez federację BFC reality show. Couture wcieli się w nim w rolę trenera. Nagrania rozpoczną się już w pierwszych dniach lutego, a ich efekty będzie można zobaczyć w drugim półroczu 2013.

Jak widać, spółka Viacom dostrzegła duży potencjał w MMA i ma w związku z tym co raz ciekawsze plany. Najpierw przeniesiono transmisje z MTV 2 do dużo bardziej popularnej stacji Spike, teraz pomysł realit-show z udziałem żywej legendy MMA. Przedwczoraj na potrzeby Bellatora, ze sportowej emerytury wrócił były zawodnik UFC Tom DeBlass, a od kilku dni głośno jest też o potencjalnym „transferze” Rampage’a do BFC.

Prezes UFC Dana White, najwyraźniej nie jest tym wszystkim zadowolony. Na pytanie jednego z fanów, co sądzi o współpracy „The Naturala” z Bellatorem odpowiedział krótko, a jak należy odebrać ten komentarz wiedzą chyba wszyscy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *