„Jon Jones będzie Muhammedem Ali UFC”

To słowa znanego konferansjera UFC – Bruce’a Buffer’a, który w wywiadzie dla mmasavvy.com tak właśnie nazwał Jon Jones’a. „Voice of the Octagon” porusza wiele spraw: od dzieciństwa aż do przyszłości MMA. Wg niego „The Bones” w ciągu następnych 6 lat nie tylko zostanie mistrzem UFC, ale jak to określił „Muhammedem Ali UFC” !

Na swoim Twitterze Jon Jones napisał:

„Co za niesamowity komplement od Bruce’a Buffera.. Wierzę w to i osiągnę to”

Czy udźwignie miano miano legendy boksu…?? Czas pokaże..

Autor: kaczka41

8 thoughts on “„Jon Jones będzie Muhammedem Ali UFC”

  1. Nigdy nic nie wiadomo. Z Lyoto Machidą miało być tak samo a tu długo się nie nacieszył panowaniem w LHW. Z drugiej strony bardzo kibicuję Bonesowi. Wydaje mi się, że prędzej czy później dostanie przynajmniej szansę na titleshota. Wierzę, że ją wykorzysta (no chyba, że mistrzem wtedy będzie Rashad Evans – z nim Jones nie będzie walczył, bo to podobno dobrzy kumple….). Z drugiej strony chłopak ma 194cm wzrostu, więc spokojnie do ciężkiej kategorii może pukać.

  2. bones jeszcze jest mlody szybka przemiana materi pomaga utrzymywac niska wage ale lata leca i to sie zmieni, coraz ciezej bedzie mu sie utrzymac w wadze 205 mysle ze za 2-3 lata nie bedzie mial wyboru i bedzie musial do isc ciezkiej. Ale do tego czasu pewnie bedzie juz mial pas LHW 🙂

  3. Jon jest jednym z moich ulubionych fighterów! Znakomite warunki , umiejętności i talent. Już od jakiegoś czasu wróżę mu mistrza LHW a w ciągu 2 – 3 lat mistrza HW.

    Czy będzie Alim, jak Bruce przepowiada…? TAK 🙂

  4. JA bym sie nie zgodził z wami LHV to najmocniejsza kategoria wagowa w UFC i bycie tam na szczycie długo raczej mało prawdopodobne .Jon Jones to utalentowany zawodnik ale jeszcze nie walczył z naprawdę z gościami z top 10 UFC no i ta walka pokaże jak sobie poradzi z bardzo dobrym zapaśnikiem jakim jest Ryan Bader a szanse oceniam 50/50 najbardziej będzie dla mnie ciekawe jak zniweluje przewagę w zasięgu bo jest ona potwornie duża lecz długie ręce też mają wady lecz więcej jednak zalet . Chcąc wygrać Ryan Bader musi go powalać i tylko w tym elemencie widze jego szanse na wygraną stójka dla Jon Jonesa zgodze sie z Perłą za wcześnie na tego Muhammeda Ali UFC myśle że z takimi gośćmi jak SHOGUN by sobie nie poradził ale jest młody perspektywiczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *