Jon Jones aresztowany pod zarzutem przemocy domowej i uszkodzenia mienia

Ronald Martinez/Getty Images

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones chciał robić w przyszłości więcej „kontrowersyjnych rzeczy”… i dotrzymał słowa bo został aresztowany w Las Vegas.

W czwartkowy wieczór były mistrz UFC Jon Jones był na ceremonii wręczenia statuetek UFC Hall of Fame w Las Vegas i w wywiadzie mówił, że „będzie chciał robić więcej legalnie kontrowersyjnych rzeczy, aby sprzedać więcej PPV”, a w piątek rano trafił za kraty, zresztą już nie po raz pierwszy.

Marc Raimondi z ESPN poinformował, że Jones został aresztowany i oskarżony o przemoc domową oraz uszkodzenie pojazdu.

Szczegóły całego zajścia są na razie skąpe, ale w momencie podania tych informacji Jones pozostaje w policyjnym areszcie.

Jones, który nie walczył od czasu wygranej przez niejednogłośną decyzję z Dominickiem Reyesem w lutym 2020 roku, był w Las Vegas na ceremonii UFC Hall of Fame podczas której uhonorowano jego pierwszą walkę z Alexandrem Gustafssonem. Od tego czasu Jones był wyłączony z akcji, ponieważ chcąc zadebiutować w wadze ciężkiej nie mógł dojść do porozumienia z Daną White’em w kwestii wynegocjowania lepszego kontraktu

34-letni Jones wielokrotnie popadał w konflikt z prawem przy okazji kolizji z ucieczką z miejsca zdarzenia, która pozbawiła go tytułu w 2015 roku. Jego ostatnie aresztowanie miało miejsce w marcu zeszłego roku, kiedy to został zatrzymany pod zarzutem prowadzenia auta pod wpływem, jak również nieumyślnego użycia broni palnej. Ten szczególny incydent został nagrany przez policyjną kamerę, a Jones przyznał się później do winy w związku z zarzutem prowadzenia auta pod wpływem i uniknął więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *