Jon Fitch może zawalczyć z Benem Askrenem w ONE FC

Czy Jon Fitch (26-6-1, 1 NC) może trafić do ONE FC by zawalczyć pewnego dnia z Benem Askrenem (14-0)? Fitch twierdzi, że jest to prawdopodobne.

Przed Jonem Fitchem kolejne wyzwanie w postaci walki z Rousimarem Palharesem na gali WSOF 16. Bez względu na wynik walki, Fitch chce walczyć i rywalizować. W rozmowie z Arielem Helwani dla The MMA Hour, Fitch powiedział, że może dojść do jego przejścia do największej azjatyckiej organizacji by zawalczyć z człowiekiem, który może być najlepszym zawodnikiem wagi półśredniej na świecie poza UFC.

„Mam w swoim kontrakcie możliwość przejścia tam. Jeśli to nie będzie kolidować z walkami tutaj i nie będzie odbywać się w tym samym czasie, co gale WSOF, będę mógł zawalczyć na ich gali.

Jeśli nie zaplanują mi kolejnej walki w lipcu, mogę w marcu zawalczyć dla ONE FC gdziekolwiek zechcą. Czegoś takiego jeszcze nie robiliśmy, ale coś podobnego było zorganizowane w zeszłym roku, kiedy walczyłem w pojedynku grapplingowym z Paulo Miyao na 2013 World Jiu-Jitsu Expo.”

Jon Fitch chce także, by dobrze go zrozumiano, że nie zamierza wywoływać trash-talku wobec walki z Benem Askrenem.

„Generalnie, walki mnie ekscytują i lubię być ciągle aktywnym. Za każdym razem chcę testować swoje umiejętności. Myślę, że walczyłem już z tyloma zawodnikami, że w tym momencie swojej kariery mogę czuć, że jestem najlepszy. Nie umniejszam nic nikomu, ale czuje jakby oni wszyscy toczyli takie same pojedynki.”

Mistrz kategorii półśredniej ONE FC, Ben Askren jeszcze nie potwierdził oficjalnie chęci walki z Jonem Fitchem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.