Johny Hendricks wolnym agentem po wypełnieniu kontraktu z UFC

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Były mistrz wagi półśredniej UFC, Johny Hendricks odniósł kolejną brutalną porażkę na gali UFC 217 i najprawdopodobniej jego współpraca z UFC dobiegnie końca.

Johny Hendricks przegrał walkę przez TKO w drugiej rundzie w starciu z Paulo Costa i jego bilans ostatnich sześciu walk jest jest bardzo zły, ponieważ przegrał aż pięć walk i tylko jedną wygrał. Ponadto wygląda na to, że jego umowa z Ultimate Fighting Championship dobiegła właśnie końca po ostatniej walce.

Jak donosi Bloody Elbow, walka Hendricksa z Costą na gali UFC 217 była ostatnią walką w kontrakcie Bigg Rigg’a, a to oznacza, że Hendricks jest od teraz wolnym agentem.

Mając tylko trzy wygrane walki w ciągu ostatnich trzech lat, wydaje się zrozumiałe, że były mistrz może nie dostać przedłużenia kontraktu z największą organizacją MMA na świecie. Czas jednak pokaże co zdecyduje UFC.

Były mistrz wagi półśredniej wielokrotnie borykał się z problemami z cięciami wagi przed swoimi walkami, dlatego podczas swoich kilku ostatnich pojedynków walczył w wadze średniej. Rekord walk Johny’ego Hendricksa to 18-8 ze zwycięstwami nad takimi zawodnikami jak Carlos Condit, Matt Brown, Hector Lombard i Robbie Lawler.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.