Holly Holm nie doszła do porozumienia z UFC w kwestii walki z Cris „Cyborg” na UFC 219

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli sobie jeszcze długo poczekać na pojedynek o tytuł wagi piórkowej między mistrzynią Cris „Cyborg” Justino a Holly Holm.

Według agenta Holly Holm, Lenny’ego Fresqueza, walka o tytuł w wadze z piórkowej kobiet, która została zgłoszona na galę UFC 219 zaplanowaną na 30 grudnia w Las Vegas, jest „martwa” od początku tego tygodnia.

„Holly z niecierpliwością czekała na walkę 30 grudnia z Cyborgiem i trenowała do tej walki. Nie mogliśmy jednak dojść do porozumienia w kwestii warunków finansowych na walkę o tytuł w grudniu. Czekamy na spotkanie się z nią w odpowiednich okolicznościach.”

Według źródeł, Justino wciąż ma nadzieję pozostać na karcie walk gali kończącej ten rok, choć jej przeciwniczka wciąż jest nieznana.

Justino wygrała zwakowany tytuł w lipcu pokonując Tonyę Evinger na gali UFC 214, podczas gdy Holm wygrała pojedynek z Bethe Correia w czerwcu przerywając serię trzech porażek z rzędu. Ostatnio w mediach społecznościowych obydwie zawodniczki dyskutowały między sobą na temat częstotliwości testów antydopingowych, co niewątpliwie zwiększyło zainteresowanie walką, ale jak na razie, według teamu Holm, nie ma co liczyć teraz na tę walkę.

W rozmowie z MMAJunkie.com menadżer Cris Cyborg, George Prajin powiedział, że żądania Holm są nierealne:

„Wielkie walki są tymi, które chcesz stoczyć jako zawodnik. Te walki prowadzą do wielkich pieniędzy. Nie mogę mówić za jej obóz. Mogę tylko powiedzieć, że Cris zgodził się na walkę. Zakładam, że Holly nie chce walczyć z Cris. Holly wycenia się zbyt wysoko za tę walkę, ponieważ nie chce z nią walczyć.”

One thought on “Holly Holm nie doszła do porozumienia z UFC w kwestii walki z Cris „Cyborg” na UFC 219

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *