John Wayne Parr w filmie dokumentalnym

(jwpblessedwithvenom.com)

„John Wayne Parr: Blessed With Venom” to dokumentalna kronika z życia i kariery australijskiej supergwiazdy muay thai i 8-krotnego mistrza świata w tym sporcie, John Wayne Parra.

W środku streszczenie fabuły oraz trailer.

Film pokazuje początki Parra w Tajlandii, gdy poddawał się rygorystycznemu treningowi w prymitywnych warunkach, a także momenty gdy jest już gwiazdą światowego formatu. Zobaczymy też JWP jako męża i ojca dwójki dzieci. Film ukazuje prawdziwego John Wayne Parra: mistrza, głowę rodziny i całkiem fajnego gościa – prawdziwego wojownika, uwielbianego przez fanów, szanownego przez rywali i kochanego przez rodzinę.

Dokument to także swoiste studium walk JWP. Od krwawych walk z Orono, które uważa się za narodziny legendy „Gunslingera” aż do walk z Mike Zambidisem, Lamsongkramem i wszystkich trzech z Yodsanklai’em Fairtex. Będziemy świadkami 2 porażek JWP i końcowego zwycięstwa nad Yodsanklaiem w Melbourne – starcia dwóch tytanów sportu, współczesnych gladiatorów wymieniających łamiące kości kopnięcia w świecie muay thai.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *