John Moraga vs Justin Scoggins

Walka odbędzie się na gali UFC Fight Night: Jacare vs Mousasi 2

Obaj zawodnicy będą powracać po porażkach.

Moraga(14-3, UFC 3-2) został ostatnio znokautowany przez Johna Dodsona w czerwcu, wcześniej wygrał z Dustinem Ortizem przez decyzję. Jego dotychczas największym chyba osiągnięciem w dotychczasowej karierze był dotarcie do walki o pas kategorii muszej z Demetriousem Johnsonem, którą przegrał przez poddanie, a było to przed walką z Ortizem. Raczej nie będzie to dla niego walka o być albo nie być w UFC, jest nadal jednym z czołowych zawodników tej niezbyt licznej kategorii wagowej, jednak ewentualna przegrana będzie trzecią w ostatnich czterech walkach, co będzie sytuacją zdecydowanie niekorzystną.

Scoggins(9-1, UFC 2-1) natomiast doznał swojej dotąd jedynej porażki z ostatnią ofiarą Moragi, Dustinem Ortizem, przegrał decyzją. Wcześniej także decyzją wygrał z Willem Campuzano, a w debiucie znokautował Richiego Vaculika.

Gala odbędzie się piątego września, oprócz Mousasiego i Jacare w walce wieczoru(zwycięzca najprawdopodobniej zmierzy się z właścicielem pasa po pojedynku Weidman – Belfort), w co-main evencie zawalczą Alistair Overeem i Ben Rothwell.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.