Joe Lauzon vs. Clay Guida dodane do rozpiski gali UFC Fight Night 120 w Norfolk

Anne-Marie Sorvin-USA TODAY Sports

Kolejne zestawienie, które zobaczymy podczas gali w Norfolk.

Joe Lauzon (27-13) swoje ostatnie występy w UFC przeplata zwycięstwami oraz porażkami. W ostatnim pojedynku, który odbył się podczas gali w Nashville, pokonał przez większościową decyzję Steviego Ray’a. Lauzon jest zawodnikiem, który walczy bardzo efektownie co w pewnym stopniu wpływa na ilość odniesionych przez niego porażek. Aż 13 razy został nagrodzony bonusami za swoje występy w UFC. Podczas swojej dotychczasowej kariery zwyciężał m.in. z takimi zawodnikami jak: Jeremy Stephens, Michael Chiesa czy Takanori Gomi.

Clay Guida (33-17) powraca do Oktagonu po zwycięstwie przez jednogłośną decyzję nad Erikiem Kochem. Podobnie jak jego przeciwnik, Guida bardzo długo walczy dla organizacji UFC. Pierwszą walkę dla organizacji Dana White’a stoczył podczas gali UFC 64, pokonując Justina Jamesa. Przed dołączeniem do UFC, był mistrzem organizacji Strikeforce. Pas mistrzowski zdobył pokonując Josha Thomsona. Mistrzostwo stracił już w pierwszej obronie, przegrywając z Gilbertem Melendezem.

Gala UFC Fight Night 120 odbędzie się 11 listopada w Ted Constant Convocation w Norfolk. W walce wieczoru zobaczymy niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie pomiędzy Anthonym Pettisem oraz Dustinem Poirierem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.