Dana White komentuje walkę Conora McGregora i nie chce żeby wracał do boksu

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Prezydent UFC Dana White jest zadowolony z występu Conora McGregora w walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem, która była zawodowym debiutem mistrza UFC.

Po walce Megan Olivi rozmawiała z White’m. Prezydent UFC powiedział, że walka nie była taka, jakiej się spodziewał:

— Oczywiście nie była to walka, jakiej się spodziewałem. Myślałem, że Conor będzie go ścigał wokół i kiedy go w końcu złapie, to strzeli kilka ciosów. Trafił go z wieloma ciosami. Wyglądał fantastycznie tej nocy i nie mógłbym być z niego bardziej dumny.

Chociaż White może być zadowolony z występu McGregora, „Mystic Mac” nie czuje tego samego.

— On nie jest tak szczęśliwy. Jest mocno zawiedziony. Czuje, że ta walka była do zgarnięcia. Uważa, że ​​walka została przedwcześnie przerwana. Ja nie mam nic przeciwko przerwaniu tej walki. On nie jest zawodowym bokserem. Walczył z bez wątpienia jednym z najlepszych w historii i wypadł w tej walce cholernie dobrze. Dla mnie 10 rund, to dobry wynik.

Po walce z Floydem Mayweatherem Jr., prezydent UFC nie chce, aby w najbliższym czasie Conor McGregor wchodził do ringu bokserskiego.

— Wolałbym, żeby tego nie zrobił. To nie jest to, co on robi. Jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki z których się wywodzi, walczy i używa całego arsenału. Dziś wieczorem miał pozwolenie na używanie jedynie rąk. Myślę, że świetnie się spisał i nie sądzę, aby musiał cokolwiek jeszcze udowadniać. Wolałbym żeby walczył w MMA. Jestem gotowy  wrócić do UFC i robić to, co robię.

Jeśli chodzi o innych zawodników UFC chcących wejść do ringu bokserskiego, White powiedział:

— Nawet nie chcę rozmawiać z innymi gośćmi na temat walk bokserskich. To była jedna z tych dwóch wielkich supergwiazd. Wszystko zostało zbudowane od podstaw poczynając od fanów do mediów, a potem dochodząc do nas, kiedy zaczynaliśmy rozważać coś takiego. Było to prawdziwe, specjalne i rzadkie wydarzenie. Nie chcę tego robić ponownie.

2 thoughts on “Dana White komentuje walkę Conora McGregora i nie chce żeby wracał do boksu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.