Joaquin Buckley vs Alessio Di Chirico i Phil Hawes vs Nassourdine Imavov na UFC Fight Night 184, Manel Kape vs Alexandre Pantoja przesunięte na UFC Fight Night 186

Getty Images / UFC

Kolejne starcia w rozpiskach zbliżających się gal.

Portal Combate podał informację o nowej dacie debiutu Manela Kape (15-4, 0-0 w UFC) w oktagonie UFC, były mistrz RIZIN podejmie Alexandre Pantoję (22-5, 6-3 w UFC, #5 w rankingu UFC) na gali UFC Fight Night 186. Pojedynek muszych był planowany na grudzień jednak Brazylijczyk musiał się z niego wycofać.

Kape ostatni raz walczył niemal równo rok temu, na sylwestrowej gali RIZIN 20 Portugalczyk przez TKO pokonał Kaia Asakurę.

Pantoja zanotował dwie porażki w ostatnich trzech występach jednak mierzył się wówczas z czołowymi muszymi w organizacji: Deivesonem Figueiredo oraz Askarem Askarovem. Pomiędzy przegranymi Brazylijczyk znokautował Matta Schnella.

Jak poinformował portal MMAjunkie.com, podczas gali UFC Fight Night 184 dojdzie do pojedynku Joaquina Buckleya (12-3, 2-1 w UFC) z Alessio Di Chirico (12-5, 4-5 w UFC). Do karty walk trafił także inny pojedynek w kategorii średniej, starcie Phila Hawesa (9-2, 1-0 w UFC) z Nassourdine Imavovem (9-2, 1-0 w UFC).

Gala UFC Fight Night 184 odbędzie się 16 stycznia w Abu Dhabi i będzie pierwszym eventem transmitowanym w stacji ABC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *