Jimmy Ambriz: „Obiecuję wszystkim walkę MMA na najwyższym światowym poziomie”

 

Niedawno pisaliśmy o przeciwniku Pawła Nastuli z którym będzie walczył na gali STC: Bydgoszcz vs. Toruń. Dziś przedstawiamy kilka szczegółów na temat Jimmy’ego Ambriz’a oraz jego słowa do polskich fanów MMA.

Wzrost: 183 cm
Dzisiejsza waga: 138kg
Max wycisk na klatę: 324 kg (715 funtów)
Max przysiad ( 1050 Funt)  477kg

Wiadomość dla polskich fanów:
„Jestem bardzo wdzięczny organizatorom STC za taka możliwość i wybranie mnie,  jestem podekscytowany, że będę mógł zaprezentować i pokazać się fanom w Polsce.  Bedzie to mój pierwszy przyjazd do Waszego kraju, który znam jedynie z opowieści  o smacznym jedzeniu oraz walecznej i bohaterskiej historii. Nic więcej nie wiem o Polsce. Walczyłem, już kilka razy w Europie i wiem ze europejska publiczność oczekuje ostrej walki, od samego początku. Podoba mi się koncepcja federacji STC, aby promować MMA poprzez walkę miedzy fighterami z konkretnych miast. To genialne, i nie wiem czemu jeszcze nikt tego nie wymyślił w Kalifornii czy na świecie.

Obiecuje wszystkim fanom/ widzom ze swoje strony walkę MMA na najwyższym światowym poziomie. Gwarantuje doskonałe przygotowanie fizyczne ze swojej strony. Moją najmocniejsza bronią, jest rzut zapaśniczy za głowę i ramie.  Oglądałem z moimi trenerami walki Nastuli, Pawel jest niezły, robił z Joshem Barnettem co chciał przez 2 rundy. Mam na niego pewna przygotowaną technikę z zapasów, lecz nie chcę jej zdradzać.

Jeszcze raz dziękuję organizatorom, i oczekuję na bilety na samolot i lot do Polski.”

Jimmy Ambriz

15 thoughts on “Jimmy Ambriz: „Obiecuję wszystkim walkę MMA na najwyższym światowym poziomie”

  1. o kur 480 kg :O To jest prawie niemożliwe,musiał zjeśc tyle koksu co ja płatków owsianych w całym życiu 🙂 Ale wycisk na klatce się nie liczy prawie w ogóle w mma więc oczekuje że Paweł go wytnie w stójce,ko lub poddanie w 2 rundzie.

  2. Te obiecanki są totalnie śmiechu warte najpierw trzeba reprezentować ten najwyższy światowy poziom a nie wagę….
    Każdy kto widział jego walkę z Sergiejem Kharitonovem wie, że Ambriz to duży baton nic więcej…buhahaha ;)…najwyższy światowy poziom 🙂 😉 …

  3. Z resztą ta walka Nastuli z freakiem mnie jakoś nie kręci czekam z wielką niecierpliwością na UFC139 Mauricio Rua vs Dan Henderson!!! O czym szanowna redakcja enigmatycznie a wręcz kuriozalnie milczy…(?!?)LET’S GET READY TO RUUUUUUUUMBLE !!!!!!! Będzie ogień 😉 Świetne zestawienie, wyśmienicie że Heniu wraca do UFC!

  4. Do UFC 139 jeszcze w sumie daleko, a wcześniej mamy jeszcze walkę Velasquez vs. JDS. Co do Nastuli, moje zdanie jest takie, że będzie sobie dobierał samych freaków, żeby na starość podreperować rekord. Wielka szkoda gdyby tak było, bo fajnie by go było zobaczyć z kimś dobrym i znanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *