Jimmie Rivera nie zawalczy na UFC 219, El Terror rzucił wyzwanie czołowym zawodnikom wagi koguciej

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

O prawdziwym pechu może mówić Jimmie Riviera, który nie zawalczy na gali UFC 219 ze względu na wycofanie się dwóch rywali i braku porozumienia w kwestii zestawienia z trzecim przeciwnikiem.

Były mistrz wagi koguciej UFC, Dominick Cruz, wycofał się z zaplanowanej walki po tym jak złamał rękę. Zastępstwem miał być John Lineker, ale on również wycofał się z walki na kilka dni przed galą z powodu infekcji zęba wymagającej zabiegu hirurgicznego.

W planach było zestawienie na ostatnią chwilę Marlona Moraesa, ale Rivera twierdzi, że walka z byłym mistrzem World Series of Fighting została co prawda uzgodniona werbalnie, ale nie udało się dojść do porozumienia i zakontraktowania pojedynku.

„Przepraszam moich fanów, przyjaciół i rodzinę. Marlon Moraes powiedział , że mógłby zawalczyć, ale w wadze większej o 10 funtów ponad limit. Takie były jego warunki, zgodziłem się, a następnie on wycofał ofertę. Wyjaśnijmy sytuację. Jestem w Vegas gotowy do walki. Ominęło mnie Święto Dziękczynienia, ominęły mnie Święta Bożego Narodzenia. Nie miałem miesiąca miodowego. Byłem przygotowany. Jestem zawodowcem. Cruz wypadł. Lineker wypadł. Marlon to kupa gówna.”

Teraz Rivera ustawia swoje cele jakimi są byli i obecni mistrzowie wagi koguciej T.J. Dillashaw (c), Dominick Cruz i Cody Garbrandt, twierdząc, że jest „gotowy, gdziekolwiek tylko oni będą.”

W raporcie przedstawionym przez MMAFighting, Rivera nie zawalczy w ten weekend na gali UFC 219 kończącej ten rok.

„Źródła powiedziały Arielowi Helwani, że nie ma prawie żadnej szansy na to, że Rivera zawalczy na UFC 219 i że matchmaker UFC Sean Shelby powiedział zawodnikowi, żeby przestał zbijać wagę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *