Forma i waga Khabiba Nurmagomedova przed UFC 219 – jest dobrze!

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wielu z nas zastanawia się w jakiej formie jest Khabib Nurmagomedov oraz jaka jest jego waga przed zbliżającą się galą UFC 219 na której zmierzy się z Edsonem Barboza. Zawodnik sam rozwiał wątpliwości.

Wiele mówiło się o powrocie Khabiba Nurmagomedova do Oktagonu po kilku niefortunnych wpadkach i nieobecności przez cały rok. Trener Khabiba, Javier Mendez postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości publikując w mediach społecznościowych aktualne zdjęcie reprezentanta AKA na którym widać niezłą rzeźbę, a jego waga to jednen funt poniżej limitu wagi przed piątkowym ważeniem.

Jego ostatni planowany występ był na UFC 209, przeciwko Tony’emu Fergusonowi, a stawką miał być tymczasowy tytuł wagi lekkiej. Jednak Khabib nie był w stanie zrobić wagi i zamiast w Oktagonie wylądował w szpitalu.

Kiedy zawodnicy pojawiają się w biurach UFC, organizacja zaprasza ich na ważenie i zachęca do tego, wy wniesiona przez nich waga nie przekraczała więcej niż 10% powyżej zakontraktowanego limitu.

Według ostatnich doniesień, Nurmagomedov nie tylko sprostał niełatwej walce ze zbijaniem kilogramów, ale wniósł na wagę jeden funt poniżej limitu. Teraz liczy się tylko to, by taki stan utrzymał się w dniu ważenia.

Weight Check Good💪🏽

Post udostępniony przez Javier Mendez (@akajav)

3 thoughts on “Forma i waga Khabiba Nurmagomedova przed UFC 219 – jest dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *