Jimi Manuwa chce zmierzyć się ze zwycięzcą walki Cormier vs Johnson i wyzywa do walki Davida Haye

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po efektownym i szybkim zwycięstwie na gali UFC Fight Night 107, Jimi Manuwa chce stoczyć dwie bardzo ciekawe walki.

Jimi Manuwa pokonał Coreya Andersona w pierwszej rundzie mocnym, lewym sierpowym, który co prawda wydawał się być rzuconym jakby od niechcenia, ale w rzeczywistości powalił Andersona kończąc walkę. Zaraz po pojedynku, „Poster Boy” udzielił ciekawego wywiadu Danowi Hardy’emu w którym powiedział z kim chce się zmierzyć w dwóch kolejnych walkach.

— Słuchaj, chcę zwycięzcy walki DC vs Rumble. Czas na walkę o tytuł. I jeszcze jedna sprawa… David Haye, zróbmy to.

Dan Hardy zapytał Manuwę, czy chciałby się zmierzyć z wielokrotnym mistrzem w boksie, czy w formule MMA. Manuwa odpowiedział, że chciałby się zmierzyć z Haye’m w boksie i na jego zasadach, a nie w MMA.

 — Dana White, Eddie Hearn, zróbmy żeby do tego doszło.

Jimi powiedział, że najpierw chce stoczyć pojedynek ze zwycięzcą walki między Danielem Cormierem i Anthonym Johnsonem, ale o walce bokserskiej myśli jako o kolejnym pojedynku, który stoczyłby w przyszłości.

David Haye to były mistrz dywizji WBA w wadze ciężkiej oraz były mistrz zunifikowanych dywizji WBA i WBC w kategorii cruiserweight. Jak widać Conor McGregor przetarł szlak dla innych zawodników MMA, którzy chcą mierzyć się z mistrzami boksu.

6 thoughts on “Jimi Manuwa chce zmierzyć się ze zwycięzcą walki Cormier vs Johnson i wyzywa do walki Davida Haye

  1. Teraz 2 choroby trawia UFC. Wirus Connora – money fight. 2 pasy. walka bokserska. I drugi wirus Bispinga – zrobylem pas i chetnie zawalcze z leszczem. ale obsrywam zbroje prze konkretnymi przeciwnikami – Bisping. Nunes. DeRandamie.

  2. No jakaś masakra, powinno się dać im ultimatum… Walczycie w ufc w swoich kategoriach i jak prawdziwi sportowcy przestrzegacie określonej kolejki, zasad i wypłat.{ostatnio tylko słysze:”TERAZ TO JA CHCE KASOWEJ WALKI” i tak w kółko) Jak chcą kasy to niech do wwe spiepszają. Chociaż tak prawdę mówiąc to powoli zaczynam szczać na to ufc, zaraz wszyscy będą sobie dobierać walki wedle uznania i będą piepszyć jacy to są wspaniali.
    Telenowela poziom WWE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *