Conor McGregor podał przybliżony okres w którym będzie chciał zmierzyć się z Floydem Mayweatherem

Conor McGregor Instagram

Mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor podtrzymuje temat swojej super walki z mistrzem boksu Floydem Mayweatherem i określił czas w jakim chce stoczyć walkę.

Conor McGregor był w ten weekend w Nowym Jorku na gali boksu w Madison Square Garden podczas której wspierał Michaela Conlana w jego debiucie. W międzyczasie Conor udzielił wywiadu dla LA Times w którym rzucił nieco więcej światła na planowaną walkę z Mayweatherem.

— Wrzesień to miesiąc o którym myślę. To jest to słowo. To jest czas, co do którego jesteśmy bardziej pewni, że wtedy dojdzie do walki.

— Starałem się porozmawiać z Floydem. Poleciałem do Las Vegas, aby przeprowadzić rozmowę z Floydem, a on zrezygnował. On po prostu nie chciał się ze mną zobaczyć. On osłupiał. Czy nie byłoby z tobą tak samo? Nikt nie wie czego się po mnie spodziewać i nie powinni tego wiedzieć. Ja sam nie wiem czego się spodziewać.

Co do walki Mayweather vs McGregor, to jeszcze nie ma niczego oficjalnie ustalonego i potwierdzonego, ale ostatnie informacje dotyczące pojedynku w tym miejsca oraz miesiąca organizacji pozwalają sądzić, że wkrótce dowiemy się o oficjalnej zapowiedzi.

8 thoughts on “Conor McGregor podał przybliżony okres w którym będzie chciał zmierzyć się z Floydem Mayweatherem

 1. Moim zdaniem ta walka bedzie bardzo nudna. Conor bedzie walczył jeszcze bardziej defensywnie aby nie ryzykować przegranej z debiutantem w boksie mając rekors 49 wygrane bez porażki. A Conor jesli chodzi o walke to ma wysokie IQ i nie bedzie gonił Floyda po ringu, tylko pracował w dystansie i czychał na okazje. Także prze-ogromna promocja …. skończy się nudną walką gdzie Floyd nie da sie trafić i po prostu wypunktuje Irlandczyka

 2. Na temat walki Konor-sana z dzieciuchem floydem mam 'Minority Report’.

  odrębny raport mniejszości. czyli jest mnie mniej, ale wiem lepiej.

  Conor używa siły cały czas. jest naładowany jak piecyk elektryczny. po prostu conor, cały czas atakuje. kopie napada wali go (np Diaza).

  diaz był większy. to jest Napór.

  Conor w ringu (boks) ma 'wolne nogi, wszystko ma wolne’, i ma gigantyczną technikę, nie ma już bruc’ea lee.

  conor wychodzi, i ma gigantyczną energię którą musi gdzieś wyładować. i floyd będzie ofiarą tego że 'conorowi się nudzi’.

  jest dostępna jedna ofiara , w promieniu 7miu metrów, i conor nie musi 'obliczać’ czy mu 'wejdzie low kick’, albo, czy ma się zastawiać przed wrestlingiem przy płocie, tylko

  conor będzie go szturmował. po prostu, będzie go ładował jak worek bokserski.

  on ma 27 lat , chyba z 10 lat różnicy. floyd dostanie WPIER @# OL, bardzo solidny DRACUFUT (po rumuńsku Futut i Draculi). Dracufut.

  Drastyczny wpieprz.

  ja nie stawiam kasy, bo chcę oglądać 'na czysto’. 4ta runda, floyd zdech. wysiada.

  Piąta- szósta runda, nie ma floyda.

  jak pacquiao pół życia walił koks, bo nikt nie sprawdza bokserów. i ta wymęczona walka z Monney’em , weaky, słabiakiem jest Pac.

  ja bym obejrzał. ale floyd się chyba boi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *