Jesse Taylor lepszy od Kendalla Grovea na BR 5!

Jesse Taylor
Jesse Taylor

Jesse Tylor (25-9) i Kendall Grove (17-12) to zawodnicy mający za sobą występy zarówno w UFC, jak i KSW. Wczoraj, Amerykanie skrzyżowali ze sobą rękawice w walce wieczoru K-Oz Entertainment – Bragging Rights 5, w australijskim mieście Perth.

Po przewalczeniu pięciu zaciętych rund, sędziowie jednogłośnie przyznali zwycięstwo Taylorowi, dzięki czemu obronił tytuł mistrza wagi średniej. Punktacja wyglądała następująco 50-48, 48-47, 49-47.

Przypomnijmy, obaj zawodnicy bili się z Mamedem Khalidovem na galach KSW. Jako pierwszy, wyższość Czeczena uznać musiał „JT Money”, który został poddany w pierwszej rundzie. Do drugiej odsłony wytrwał z kolei Grove, jednak On także zmuszony został do odklepania.

Jak zapowiadali włodarze KSW, Kendall przymierzany jest do najbliższej walki Michała Materli.

5 thoughts on “Jesse Taylor lepszy od Kendalla Grovea na BR 5!

  1. Dla strusa kendal to chyba za szybko na teraz. Materli daje 40 % szans z kednalem. Wkurwia to ksw traktowanie ich Materli . Ufc go nie wiezmie gwiazy wypierdalaja jak Fitch a jego wezma ? Tam jest no name materla poza tym lysy go nie wezmie. Na poczatek bellatora moglby zahaczyć tam mogliby go wziac a i poziow zdecydowanie wiekszy niz w ksw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.