Co z pojedynkiem Aldo vs Pettis?

Dana White ujawnił kilka ciekawych informacji podczas konferencji po gali UFC 157. Dotyczą one mistrza wagi piórkowej Jose Aldo.

White poinformował, że Jose Aldo odmówił walki z Anthony Pettisem ponieważ według niego Pettis nie zasłużył jeszcze na walkę o pas. W zeszłym miesiącu, Pettis był wymieniany jako pretendent numer jeden do walki o pas wagi lekkiej i miał zmierzyć się ze zwycięzcą pojedynku Benson Henderson vs Gilbert Melendez. Anthony nie chce jednak czekać na tę walkę i oświadczył, że zejdzie do kategorii piórkowej aby zmierzyć się z Jose Aldo.

Dana White stwierdził, że Aldo będzie walczył z Pettisem i dodał, że wstępna data tego starcia to sierpień.

2 thoughts on “Co z pojedynkiem Aldo vs Pettis?

  1. Moze po prostu niech powie ,ze Pettis mu stylowo nie pasuje. Edgar stojkowo wirtuozem nie jest a Aldo ma geniealne takedown defence to bylo git. Nic jakos do Edgara nie mial i gosc w nowej wadze z miejsca o pas walczy, oczywiscie byl mistrzem i wygral 2 walke z bensonem ,ktory z niewyjasnionych przyczyn zwyciezyl w oczach sedziow, ale w wadze aldo Edgar osiagniec nie mial a Pettis to pretendent w lekkiej wiec tez nie wzial sie znikad. Kibicuje Anthonemu jak dojdzie do walki, dobrze boskuje , ma swietne kopnieca i szybkosc nie bedzie sobie uzywal jak Edgarem (poki mial sily) Pettis moze go wyslac w zaswiaty jak ten sie spompuje spokojnie , nawet i przed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *