Jay Silva vs Michał Materla na KSW 19

jay silva
jay silva

Jay Silva (8-5) będzie przeciwnikiem Michała Materli na zbliżającej się gali KSW 19. Zawodnik pochodzący ze Stanów walczył już dla takich organizacji jak UFC, czy Bellator. Walczył między innymi z takimi rywalami jak C.B. Dollaway, Chris Leben czy Hector Lombard. Ostatnim przeciwnikiem Silvy był Kendall Grove, którego pokonał przez poddanie w drugiej rundzie. Stawką pojedynku będzie pas międzynarodowego mistrza KSW w wadze średniej.

 

14 thoughts on “Jay Silva vs Michał Materla na KSW 19

  1. No no będzie ciekawie 😀 Tylko żeby kilka dni przed galą nie było znowu wpadki ze zmianą przeciwnika np. przez kontuzję albo coś innego bo w KSW przez ostatnich kilka gal tak było ;D

  2. Ja osobiście wolałbym zestawienie Michała Materli z Evangelistą Santosem.Ewentualnie bardzo dobrym rozwiązaniem była by walka Michała z Ryutą Sakuraiem.Miejmy chociaż nadzieję że Jay nie złapie żadnej kontuzji i doskonale się przygotuje do walki.Liczę na dobrą walkę…War Michał!!!

  3. Znany jest już przeciwnik dla Mameda? Do walki niecałe trzy tygodnie i dalej nie wiedzą kto będzie walczył na jednej z najważniejszych walk na gali? Jak w takim razie może wyglądać przygotowanie Mameda pod konkretnego przeciwnika?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *