„Jan, może zbudujesz swoje własne dziedzictwo bez gadania głupot o mnie” – Jon Jones poirytowany wypowiedziami Jana Błachowicza

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Jon Jones zaczyna być coraz bardziej poirytowany tym, że mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz często o nim mówi i rzuca mu wyzwania.

Po tym jak Jan Błachowicz znokautował Dominika Reyesa i zdobył wakujący tytuł w wadze półciężkiej, wspomniał, że chciałby walczyć z Jonem Jonesem. Ta dwójka miała walczyć po tym jak Błachowicz znokautował Coreya Andersona, ale „Bones” zwakował pas, aby przenieść się do wagi ciężkiej.

Pomimo tego, że Jones pozostaje nastawiony na przejście do wagi ciężkiej, Błachowicz nadal mówi o walce z nim, czym Jones wydaje się być zmęczonym.

„Hej Jan, może zbudujesz swoje własne dziedzictwo bez gadania głupot o mnie. Podejmij walki, wywalcz 10 tytułów mistrza świata, a potem paraduj sobie jako jakiś niewiarygodny fighter. Ktoś, od kogo uciekłem. Po prostu kolejna opcja dla ciebie.”

Jones kontynuował, krytykując niektórych fanów MMA za to, że twierdzą, że boi się walki z Błachowiczem.

„Tak bardzo bałem się Jana, że poszedłem po Francisa i Stipe, legendarne polskie opowieści”

Choć Jon Jones raczej nie uważa, że będzie walczył z Janem Błachowiczem, to Polak ma jednak inne zdanie. Po zwycięstwie nad Israelem Adesanyą, Błachowicz powiedział w rozmowie z BJPENN.com, że Jones wciąż jest mu winien walkę i w przyszłości na pewno się z nim zmierzy.

„Jon Jones jest gdzieś tam i wierzę, że będę miał okazję walczyć z nim w przyszłości” – powiedział Błachowicz w programie Just Scrap Radio na BJPENN.com. „Myślę, że każdy chciałby z nim walczyć. Zobaczymy, co będzie w przyszłości. Obiecał mi tę walkę, ale nie chcę rozmawiać o Jonie Jonesie, bo jest to dla mnie nudne. Ale obiecał mi walkę po tym jak znokautowałem Coreya Andersona. Wierzę, że w przyszłości jakoś dojdzie do tej walki”.

Na razie wygląda na to, że Jon Jones jest zainteresowany jedynie przejściem do wagi ciężkiej, aby stoczyć pojedynek z nowym mistrzem Francisem Ngannou w tym roku. Wszystko zależy jednak od tego, czy zakończy się konflikt finansowy Jonesa z UFC i czy obie stromy dojdą do porozumienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *