Jan Błachowicz wygrywa w zagranicznym debiucie

info ze strony konfrontacja.com

Znakomita informacja przyszła do nas z rosyjskiej miejscowości Czeboksar. Reprezentujący KSW Team zawodnik, Jan Błachowicz pokonał w drugiej rundzie przez duszenie zza pleców doświadczonego Rosjanina Nikolai Onikienko.
Występ na gali „World Absolute Fighting Championship” to trzeci w tym roku występ popularnego „Johna” – trzeci zwycięski! – Pierwsza wygrana za granicą cieszy. Pojedynek nie był łatwy, ale zwyciężyłem i to się liczy. W drugiej rundzie błąd popełnił Onikienko, znalazłem się za jego plecami i skuteczne mataleo pozwoliło mi go poddać – wyznał zaraz po zakończeniu walki Błachowicz.
Teraz fightera z Cieszyna czeka wypoczynek i regeneracja. W lipcu zaś wyjedzie na Obóż KSW, a następnie zacznie przygotowania do arcyważnej walki na KSW 14 przeciwko Danielowi Taberze. Wierzymy, że również z rywalizacji z hiszpańskim gladiatorem wyjdzie zwycięsko i przypieczętuje tym samym swoją pozycję w europejskim rankingu wagi lekkociężkiej – oczywiście pozycję numer jeden!

2 thoughts on “Jan Błachowicz wygrywa w zagranicznym debiucie

  1. GRATULACJE!!!

    Pojechać do Rosji i wrócić cało to już wyczyn a jeszcze zmłócić jakiegoś kozaka – tu trzeba kogoś super.

    Wielka prośba – może czas zawalczyć na jakiś poważnych galach np w Japoni albo USA za konkretne pieniądze? Tak aby coś miał człowieku z tego nieludzkiego wysiłku, talentu i inteligencji.

    Pozdrawiam,
    DT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *