Jan Błachowicz awansował w światowym rankingu

(fot. KSW facebook)

KSW podała na swoim facebooku informacjęo tym, że Jan Błachowicz wskoczył na 22 miejsce w światowym rankingu MMA w wadze półciężkiej i jest to awans aż o dziewięć miejsc. Na dwunastej pozycji w rankingu wagi średniej znajduje się natomiast Mamed Khalidov.

20 thoughts on “Jan Błachowicz awansował w światowym rankingu

  1. Mamed by wymiótł Damiana Maia,a co do leg lock mistrza… TO jak chwyci noge to jest koniec,Andersona mógł by poddać na luzie. Ale trochę ma karierę pod górkę. W sumei ciekawe by było Chalidow- Palhares :d

  2. punk: i pisze się Chalidow

    Otóż chciałem Ci zakomunikować drogi kolego, że obie formy są poprawne. Zarówno Mamed o tym mówił jak i KSW więc czepianie się po raz setny formy pisowni i wymowy jego nazwiska jest daremne.

  3. „Fajny” ranking. Ciekawe ile kosztował KSW. Pewnie opłacili go z zakładów za ustawiane wyniki. A statystyka Błachowicza „Big 15” fights na poziomie 0-0-0 to nawet nie jest śmieszne tylko żałosne.

  4. Otóż drogi Yoshi komunikuję ci że Mamed pokazywał swój polski dowód osobisty i jest tam jego nazwisko przec CH a nie kk i sam mówił jak jest poprawnie. Wywiad jest z zeszlego roku i pewnie mozna go sobie znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *