Izabela Badurek przed galą Thunderstrike

8 listopada w Lublinie odbędzie się gala Thunderstrike Fight League na której walką wieczoru będzie pojedynek kobiet. W oktagonie spotkają się Izabela Badurek pochodząca z Lublina, ale trenująca na co dzień w Ankos Zapasy i krakowianka Weronika Zygmunt podopieczna Tomasza Drwala. Zadaliśmy Izie kilka pytań przed nadchodząca walką.

Cześć Iza, przed tobą kolejna walka – 8 listopada stoczysz pojedynek w walce wieczoru na gali Thunderstrike w Lublinie na twoim terenie. Jak się czujesz przed walką, masz tremę?

Hej, muszę się przyznać, że mam ogromną tremę, to dla mnie szczególne wydarzenie, ponieważ gala odbędzie się w rodzinnym mieście, będą tam moi znajomi, a walka będzie pojedynkiem wieczoru. Chciałabym się zaprezentować jak najlepiej i pokazać że ciężko trenuje, dodatkowo będę walczyła w nowej kategorii wagowej do 56 kg.

Twoją przeciwniczką będzie Weronika Zygmunt podopieczna Tomasza Drwala. Co możesz powiedzieć o swojej rywalce?

Widziałam walki Weroniki Zygmunt i wydaje mi się, że nie skończy  na jednej rundzie – mamy podobną bazę, obie lubimy  rzucać więc okaże się  która z nas ma lepsze wykończenie. Weronika jest pewna swojej wygranej, ja jestem pewna swojej, myślę że damy ciekawą  walkę.

Obecnie trenujesz w Ankos Zapasy w Poznaniu z kilkoma dobrze znanymi zawodnikami jak Mańkowski, czy Gamrot. Jak Ci się trenuje z chłopakami i co możesz powiedzieć o tym klubie?

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę trenować z tak świetnymi zawodnikami – zawsze o tym marzyłam i krok po kroku będę starała się zajść jak najwyżej, dlatego bardzo mi zależy na wygraniu tej walki.

Jak przebiegły przygotowania do gali Thunderstrike i kto pomagał Ci w treningach?

Szkoliłam się w każdej płaszczyźnie u trenera Andrzeja Kościelskiego oraz miałam okazje chodzić na boks do bardzo dobrego klubu Boks Poznań.

To pierwsza gala tej organizacji, ale chyba nie ostatnia na której wystąpisz?

Mam nadzieje że jeszcze mnie zaproszą.

Co chcesz powiedzieć na koniec wszystkim, którzy pojawią się na gali czytelnikom Fight24?

Pozdrawiam wszytkich czytelników Fight24 i zapraszam na gale TFL 8 Listopada na Hale MOSIR  AL. Zygmuntowskie. Chce również podziękować firmom Bausil, Maddog, suplementy24 oraz studio tatuażu w Lublinie Maniac.

Rozmawiał
Paweł „Yoshi” Pradyszczuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *