Invicta FC 7 z trzema walkami o pasy mistrzowskie

Po raz kolejny Invicta FC zaserwuje fanom kobiecego MMA niesamowity wieczór pełen emocji.

Na gali Invicta FC 7, która odbędzie się 7 grudnia w Kansas City, rozegrane zostaną trzy pojedynki o tytuły mistrzowskie. W walce wieczoru Carla Esparza będzie bronić pasa wagi słomkowej prze Claudią Gadelha. Również Barb Honchak postawi na szali swój pas wagi muszej i będzie go bronić przed Leslie Smith. O wakujący pas wagi koguciej zmierzą się Lauren Murphy i Miriam Nakamoto.

„Invicta FC to organizacja w której walczą zawodniczki z całego świata, więc wspaniale że fani będą mogli ją oglądać. Myślę, że jeśli ktoś raz obejrzy galę Invicta FC, będzie chciał je oglądać bez względu na to, czy walczy ktoś z jego kraju, czy też nie.

Myślę, że Claudia od razu przejdzie do ofensywy. Ma siedem zwycięstw przed czasem, co oznacza, że nie lubi tracić czasu. Spodziewam się bardzo trudnej pierwszej rundy. Obie jesteśmy bardzo dobre w parterze, więc mam nadzieję, że damy dobrą walkę. Kiedy walka zejdzie do parteru, będzie to sprawdzian strategii. Zarówno ja, jak i ona bardzo ciężko przygotowywałyśmy się do tej walki,” powiedziała Carla Esparza.

Oprócz wyżej wymienionych zawodniczek, na gali zobaczymy także Felice Herrig, Vanessę Porto, Zoilę Gurgel oraz kilka innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *