Frankie Edgar zawalczy na Grapple at Garden w Madison Square Garden

Były mistrz UFC wagi lekkiej Frankie Edgar wystartuje w zawodach zapaśniczych Grapple at the Garden, które odbędą się 1 grudnia w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Edgar w jednej z walk wieczoru zmierzy się byłym zawodnikiem UFC Phillipe Noverem. Organizacja UFC wciąż pracuje nad tym aby zorganizować swoje gale w Nowym Jorku. Będą to drugie zawody organizowane w MSG na których odbędą się walki między Team USA vs. Team Kanada oraz walki kobiet.

„Po tym jak uczestniczyłem w zeszłorocznych zawodach Grapple at the Garden jako kibic i fan, jest dla mnie wielkim zaszczytem startować w tegorocznej edycji. Po długiej nieobecności, jestem bardzo podekscytowany tą niesamowitą okazją pokazania się ponownie na macie zapaśniczej. Będą to dla mnie o tyle wyjątkowe zawody ponieważ spotkam się ze swoim przyjacielem Phillipe Noverem. Czekam na dzień w którym MMA będą dozwolone, aby rywalizować w najsłynniejszej arenie jaką jest Mdison Square Garden.”

Team Renzo Gracie, reprezentowany przez Edgara i Novera spotka się w kilku meczach z teamem Joe Warrena. Muhammed „King Mo” Lawal, Shawn Bunch, David Branch także będą obecni na zawodach.

Podczas zawodów rywalizować między sobą będzie kilka zespołów zrzeszonych w organizacji NCAA, a walką wieczoru będzie pojedynek czterokrotnego mistrza NCAA Kyle’a Dake’a z zawodnikiem Bellatora Bubba Jenkins’em.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *