Holly Holm vs Julianna Pena na gali UFC zaplanowanej na 8 maja

Była mistrzyni wagi koguciej UFC Holly Holm powraca do Oktagonu, aby zmierzyć się z Julianną Peną na gali UFC zaplanowanej na 8 maja. Wydarzenie to nie ma jeszcze ogłoszonej lokalizacji ani miejsca.

Osoba posiadająca wiedzę na temat rezerwacji walki potwierdziła w piątek MMA Junkie to zestawienie, ale prosiła o zachowanie anonimowości, ponieważ organizacja nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Dodatkowo, menadżer Peny, Oren Hodak z KO Reps, powiedział MMA Junkie, że kontrakty nie zostały podpisane, ale ustne porozumienia są w mocy.

39-letnia Holly Holm (14-5 MMA, 7-5 UFC) ma za sobą dwie wygrane walki. Po zwycięstwie jednogłośną decyzją nad Raquel Pennington w styczniu 2020 roku, Holm pokonała Irene Aldanę przez jednogłośną decyzję w październiku. Jedyne porażki Holm w UFC przyszły w walkach z mistrzyniami lub przyszłymi mistrzyniami: Germaine de Randamie, Cris Cyborg, Valentiną Shevchenko i Mieshą Tate.

Julianna Pena (10-4 MMA, 6-2 UFC) wygrała dwie z trzech ostatnich walk. W styczniu na UFC 257 pokonała przez poddanie Sarę McMann. Jej jedyne porażki od 2013 roku to te z de Randamie i Shevchenko.

Tak prezentuje się aktualna karta walk gali UFC Fight Night na 8 maja:

170 lbs.: Donald Cerrone vs. Diego Sanchez
135 lbs.: Holly Holm vs. Julianna Pena
125 lbs.: Zarrukh Adashev vs. Ryan Benoit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *