HK54, Kickboxing Talents i Super Fight League w sobotę w Fightklubie

Najbliższy weekend w Fightklubie dedykowany jest przede wszystkim MMA i kick-boxingowi. W sobotę stacja pokaże premierowo dwie znakomicie zapowiadające się gale mieszanych sztuk walki – Hard Knocks Fighting i Super Fight League oraz na żywo Kickboxing Talents z Nijmegen. Początek pierwszego wydarzenia o godz. 18.30.

Kickboxing Talents to rozpoznawalna, szanowana i niezwykle ceniona marka nie tylko na Starym Kontynencie. W każdej gali udział biorą czołowi kickboxerzy świata, a ich pojedynki stoją na niezwykle wysokim poziomie. Nie inaczej powinno być i w Nijmegen, w Holandii zaplanowanych zostało bowiem kilka bardzo ciekawie zapowiadających się walk, które dostarczyć powinny fanom niezapomnianych wrażeń. Dwugodzinna transmisja prosto z Kraju Tulipanów od 18.30 wyłącznie na antenie Fightklubu.

Zaraz po wizycie w Holandii Fightklub przeniesie się z kamerami do Ameryki Północnej, konkretnie do Kanady na galę Hard Knocks Fighting 54 (premierowo o godz. 22.00). W Calgary zaplanowanych zostało trzynaście pojedynków, wśród nich jedna walka kobiet oraz tak ciekawie zapowiadające się konfrontacje, jak starcie dwóch kanadyjskich fighterów, Jessego Arnetta z Magedem Hammo, czy pojedynki Alexia Argyriou z Hamiltonem Ashem i Petera Grajcara z Vyronem Phillipsem. Gale HKF od lat cieszą się wielkim uznaniem w środowisku amerykańskiego MMA. Karta walk każdej z nich gwarantuje znakomite widowiska, a chęć zobaczenia gwiazd z bliska sprawia, że hale wypełniają się niemal do ostatniego miejsca. Nie inaczej powinno być i tym razem, w weekend w Calgary swoje nieszablonowe umiejętności zaprezentują bowiem czołowi kanadyjscy zawodnicy, a także fighterzy ze Stanów Zjednoczonych i z Europy.

Zapowiedź wideo gali Hard Knocks Fighting 54:

Bezpośrednio po gali HKF Fightklub znów zmienia kontynent, tym razem obierając kurs na Azję. Dokładnie o północy fani sportów walki będą mieli okazję obejrzeć premierowo kolejną relację z Indii z gali Super Fight League, stosunkowo młodej, bo założonej w 2012 roku w Indiach federacji. Do życia powołali ją Sanjay Dutt i Raj Kundra. Choć działają oni na ryku dopiero od nieco ponad czterech lat, zdołali zorganizować już ponad pięćdziesiąt gal. Tym razem Fightklub pokaże niezwykle ciekawie zapowiadającą się konfrontację Gujarat vs Goa. Dwie godziny z MMA na najwyższym poziomie gwarantowane! Początek o godz. 0.00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *