Adam Maciejewski vs. Prince McLean, Noad Lahat vs. Lloyd Carter oraz Steve Kozola vs. Jake Roberts na Bellator 175

http://dziennikzwiazkowy.com

Konfrontacja Polaka w karcie gali, która już za 2 tygodnie.

Organizacja Bellator poinformowała o trzech pojedynkach, które wzbogaciły kartę gali Bellator 175. Podczas eventu w organizacji zadebiutuje Adam Maciejewski (13-6-1), który podejmie Prince’a McLeana (7-8). W limicie wagi piórkowej weteran UFC, Noad Lahat (10-2, 2-2 w UFC) zawalczy z Lloydem Carterem (11-8) zaś w wadze lekkiej Steve Kozola (7-0) zmierzy się z Jakem Robertsem (7-1).

36-letni Maja nie walczył od ponad 1,5 roku, Polak ostatni pojedynek stoczył w lipcu 2015r. szybko przegrywając z Vitalym Minakovem. Wcześniej Maciejewskie zanotował siedem wygranych z rzędu.

McLean jest zawodnikiem, dla którego walka z Adamem będzie pierwszą od sierpnia 2011roku (!). Amerykanin wtedy był widziany po raz ostatni w oktagonie przegrywając z Tylerem Eastem. Prince  brał udział w siódmej edycji show The Ultimate Fighter, ale nie zaliczy ich do udanych – w pierwszej rundzie przegrał z Mikem Dolcem.

Gala Bellator 175 odbędzie się 31 marca w Rosemont w Illinois, walką wieczoru będzie rewanżowe starcie Quintona Jacksona z Muhammedem Lawalem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *