Henry Cejudo zapowiada powrót do Oktagonu i rzuca wyzwanie Petrowi Yanowi i Aljamainowi Sterlingowi

Esther Lin, MMA Fighting

Były podwójny mistrz wagi muszej i koguciej UFC Henry Cejudo, który przeszedł na emeryturę w MMA po pokonaniu Dominicka Cruza na UFC 249 w maju 2020 roku, planuje powrót do rywalizacji.

Cejudo znany również jako „Król Żenady” zamieszcza co jakiś czas w swoich mediach społecznościowych wszelkiego rodzaju dziwaczne wpisy, więc trzeba mieć do tego dystans.

Tym razem, „Triple C” zapowiedział w rozmowie z ESPN swój powrót oraz wskazał dwóch zawodników z którymi chce się zmierzyć:

„Osobiście chciałbym zestawić zarówno Petra Yana, jak i Aljamaina Curlinga-Sterlinga-Silvera w tym samym czasie. Chłopaki bądźcie czujni, „Triple C” powraca! Co słychać?”

Petr Yan zdobył tytuł mistrza wagi koguciej, którego zrzekł się Cejudo, ale następnie stracił go na rzecz Aljamaina Sterlinga przez dyskwalifikację na UFC 259 w miniony weekend w Las Vegas. Ponieważ rewanż odbędzie się jak najszybciej, według prezydenta organizacji Dany White’a, Cejudo będzie musiał poczekać do końca roku na pojedynek z jednym z nich.

Ewentualnie może zawalczyć ze zwycięzcą walki Cory Sandhagen vs. TJ Dillashaw, aby odzyskać swoje miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.