Hector Lombard i Bobby Lashley w Palace Fighting Championship

Były zawodowy WWE wrestler, Bobby Lashley oraz Kubański judoka, Hector Lombard podpisali kontrakt na walkę 6 lutego na gali Palace Fighting Championship.

Przeciwnicy dla obu wyżej wymienionych zawodników nie są jeszcze znani.

Bobby Lashley był trzykrotnym mistrzem NAIA National Champion, trzykrotnym mistrzem National Amateur Wrestling, dwukrotnie mistrzem Armed Forces oraz srebrnym medalistą z 2002 roku w Military World Championship. Jak dotąd w mma stoczył jeden, zwycięski pojedynek z Joshuą Franklinem na gali Mixed Fighting Alliance – There Will Be Blood. Lekarz przerwał walkę po 41 sekundach.

Hector „Shango” Lombard (17-2-1) – weteran Spirit MC, DEEP, PRIDE oraz australijskiej gali Cage Fighting Championships. Hector miał nadzieje debiutować w USA, ale nie zdążył przed bankructwem EliteXC. Lombard miał również walczyć z Karo Parisyan na gali UFC 78. Niestety nie dostał wizy.

5 thoughts on “Hector Lombard i Bobby Lashley w Palace Fighting Championship

  1. Spokojnie fightordie rozkrecimy dzial z komentarzami:)
    Widac ze mowa tu o samych koksach.Lashley,Lesnar czy Lombard to sadzac po ich wygladzie sami sterydziarze.Alistair to samo.Czyzby nastal czas wielkich napakowanych koksow?Lesnar i Overeem sa tego przykladem.:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *