Gwarantuję, że zaserwuje mu pierwszą przegraną w jego karierze

„Gwarantuję, że zaserwuje mu (Ryan Bader) pierwszą przegraną w jego karierze. To byłoby dla mnie coś bardzo ważnego abym mógł pokazać swoim fanom piękne widowisko i takie samo KO jakie zrobiłem na Luis’ie Cane. Bader jest nowym gościem i chce ustawić się w rankingach. Ja jestem starszy i z moim doświadczeniem będę starał się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bader bez wątpienia ma większe doświadczenie w zapasach niż ja ale uważam, że to czego mnie brakuje w zapasach, jemu  brakuje w jiu-jitsu i walce w parterze. Sądzę, że jeśli podejmie walkę w parterze to będzie skończony więc lepiej dla niego jeśli będzie trzymał się stójki.”

Link do wywiadu

Antonio Rogerio „Minotoro” Nogueira (19-3)
Wygrana Jason Brilz – Decyzja (niejednogłośna) UFC 114
Wygrana Luis Arthur Cane – TKO (uderzenia) UFC 106
Wygrana Dion Staring – Poddanie (duszenie trójkątne) JF 13
Wygrana Vladimir Matyushenko – KO (kolana) Affliction

Ryan „Darth” Bader (11-0)
Wygrana Keith Jardine – KO (uderzenia) UFC 110
Wygrana Eric Schafer – Decyzja (jednogłośna) UFC 104
Wygrana Carmelo Marrero – Decyzja (jednogłośna) UFC FN 18
Wygrana Vinny Magalhaes – TKO (uderzenia) TUF 8 Finale

2 thoughts on “Gwarantuję, że zaserwuje mu pierwszą przegraną w jego karierze

  1. jak myślicie kto okaże się lepszy ?? Antonio w parterze na pewno będzie górować natomiast w stójce bedzie raczej odwrotnie i teraz obaj będą chcieli wykorzystać swoje atuty. Jeśli Minotoro zrobi tak jak mówi i wciągnie Badera do parteru to będzie miał spore szanse ale nie liczyłbym na jakieś ładne akcje w stójce w jego wykonaniu.

  2. Prawda jest taka, że Bader to wyśmienity zapaśnik, ale poza zapasami właściwie niewiele ma do zaoferowania, stójka jego wyglądała ok – ale swoich oponentów miał średnich, nie został jeszcze dobrze sprawdzony. Miewał również problemy z kondycją. Z drugiej strony Rogerio w ostatniej walce wyglądał naprawdę słabo, męczył się ze swoim dość średnim przeciwnikiem okrutnie. Widzę kilka możliwych zakończeń tej walki – KO w stójce na Baderze, odklepanie Badera…albo na punkty Bader. Na pewno Brazylijczyk ma więcej narzędzi, by wygrać, ale Bader będzie dyktował płaszczyznę walki, poza tym Rogerio nie jest aż takim asem z pleców jak jego brat. Myślę, że jednak Bader przez nudną decyzję ma największe szanse wygrać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *