Grapplethon w Warszawie – Szlachetna kulanka na rzecz Franka

Grapplethon

Po raz kolejny możemy się przekonać, że zawodnicy sportów walki mają wielkie serca. Fighterzy i trenerzy Legia Fight Club mają zaszczyt zaprosić zawodników BJJ, Judo, zapasów oraz MMA do udziału w Grapplethonie, czyli ekstremalnych sparingach parterowych, zaplanowanych na 17-ego stycznia w Legia Fight Club na ul. Łazienkowskiej 6A, którym przyświeca szczytny cel. Każdy uczestnik dołoży cegiełkę, która przybliży blisko 8-mio miesięcznego Franka Kłyszewicza do zdrowia. Zapraszamy więc wszystkich chwytaczy, do udziału w nadchodzącej imprezie, sprawdzenia swoich możliwości w morderczych sparingach oraz jednoczesnej pomocy małemu Frankowi w jego walce.

Grapplethon to szansa na sprawdzenie swoich możliwości. Tylko najtwardsi chwytacze są w stanie sparować przez trzy godziny bez przerwy i to będzie celem niemal wszystkich uczestników wydarzenia. Nierzadko posiadacze czarnych pasów BJJ nie są w stanie wytrzymać tak długich sparingów, a organizatorzy dają szansę każdemu na spróbowanie się w istnym maratonie jiu jitsu.

Grapplethon jest dobrą okazją nie tylko do sprawdzenia swojej wytrzymałości oraz siły charakteru, ale również do oceny swojej formy przed zbliżającymi się zawodami oraz potrenowania z nowymi sparingpartnerami. Udział w imprezie zapowiedziało kilku czarnych pasów, a wśród potwierdzonych zawodników jest min. najlepszy obecnie zawodnik walczący w kimonach, brązowy medalista Mistrzostw Europy, Maksymilian Wiśniewski z Invictus Team, były trener parteru zawodników KSW, posiadacz czarnego pasa BJJ i jeden z najlepszych trenerów w Polsce, Jakub Zawadzki, a jeśli będzie w Polsce to również etatowy uczestnik finałowych turniejów ADCC, Kamil Umiński z warszawskiego Alliance. Jak widać jest z kim posmarować, od kogo czerpać wiedzę i sprawdzić się na tle czarnych pasów z najwyższymi umiejętnościami w Polsce. Nie możecie więc przepuścić okazji, by wasze jiu jitsu wzniosło się na jeszcze wyższy poziom.

Sparingi rozpoczną się o godzinie 11 i potrwają do godziny 14 i obejmują sparingi zarówno w kimonach jak i bez kimon, czyli dla zawodników BJJ, submission fighting oraz MMA. Dla uczestników przygotowano pamiątkowe nagrody rzeczowe: kubki oraz koszulki. Ponadto można liczyć na rabaty w jednym z największych sklepów ze sprzętem do sportów walki. Koszt wpisowego, które zostanie przekazane na leczenie Franka to 30 zł. Zgłoszenia są przyjmowane do piątku, 7-ego stycznia i należy je wysłać za pomocą przelewu na wskazane poniżej konto bankowe:

Nr konta: 71 1140 2004 0000 3602 7538 4604
mBank

tytuł: Grapplethon

Adam Zieliński
ul. Mysliborska 18a/23
03-185 Warszawa

Cała kwota zebrana ze wpisowego zostanie przekazana na konto Fundacji Cor Infantis, która zbiera pieniądze na rzecz dzieci z wadami serca, czyli również na leczenie małego wojownika, jakim jest Franciszek Kłyszewicz.

Zapraszamy więc serdecznie wszystkich ludzi dobrej woli ze środowiska sportów walki, którzy poprzez swoją pasję chcą pomagać innym i mają okazję to zrobić poprzez Grapplethon. Przy okazji mogą sprawdzić również swoje umiejętności, czyli połączyć przyjemne z pożytecznym.

Pomóżmy Frankowi wygrać walkę o zdrowie, o powrót do domu!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *