Goryl w Częstochowie – Seminarium z Tomkiem Drwalem

21 maja o godzinie 17.00 w Częstochowie odbędzie się seminarium z jednym z najlepszych polskich zawodników MMA, Tomaszem Drwalem. Seminarium organizowane jest przez klub Wydra Gym. Więcej informacji oraz kilka słów od Tomka w rozwinięciu.

Seminarium z Tomaszem Drwalem odbędzie się dnia 21 maja o godzinie 17.00 w siedzibie klubu przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6/8 w Częstochowie. W sprawie seminarium można się kontaktować bezpośrednio z Łukaszem Wosiem pod numerem 698 556 406 lub poprzez adres email [email protected]

Tomasz Drwal:

Plan na seminarium to nauka i doskonalenie obaleń w połączeniu  z ciosami, jak również nauka i doskonalenie obron. Ponad to metodyczne nauczanie technik kończących w MMA (to jest dźwignie, duszenia i uderzenia) oraz kontrataków na te techniki. Poza tym troszkę teorii z przygotowania kondycyjno fizycznego, sposobów robienia wagi oraz przygotowania psychicznego do startu.

Tomasz Drwal zaprasza również na seminarium z Deanem Listerem, które odbędzie się 25 maja w Krakowie. Więcej informacji pod tym linkiem:

https://www.fight24.pl/seminarium-z-deanem-listerem-w-krakowie/

 

One thought on “Goryl w Częstochowie – Seminarium z Tomkiem Drwalem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *