Gołota vs Adamek czyli polska walka stulecia

www.konfrontacja.com

Już 24 Października, dojdzie w Łodzi do największego wydarzenia w historii boksu zawodowego w Polsce. W ringu, naprzeciw siebie staną dwaj doskonale znani wszystkim pięściarze. Czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, Andrzej Gołota (41-7-1) oraz mistrz świata federacji IBF i posiadacz pasa magazynu „The Ring” Tomasz Adamek (38-1) .


W hali „Atlas Arena” pojedynek na żywo zobaczy ponad piętnaście tysięcy widzów. Przed telewizorami zapewne miliony. Mieliśmy już przyjemność poinformować kibiców MMA, że organizacją tejże imprezy zajmiemy się właśnie My, czyli Federacja KSW. – Jestem mile zaskoczony faktem, że boks nadal budzi tyle emocji. Dwoimy się i troimy, aby każdy element imprezy był na najwyższym poziomie, a widzowie czuli się w pełni zaspokojeni tym co zobaczą w hali „Atlas Arena”. Zdajemy sobie jednak sprawę, że „Polsat Boxing Night” to wydarzenie adresowane do nieco innej publiki niż KSW, dlatego wiele naszych pomysłów filtrowanych jest przez zarząd stacji Polsat – powiedział współwłaściciel Federacji KSW, Maciej Kawulski.
– Propozycja pana Mariana Kmity, dyrektora Polsat Sport o zorganizowaniu najważniejszej gali bokserskiej to wielki zaszczyt. Cieszę się szczególnie, że praca Federacji KSW została dostrzeżona, że doceniony został wysiłek w rozwój MMA, dyscypliny, którą promujemy na co dzień. Wierzę, że stworzymy nową jakość dla polskiego boksu i udowodnimy to dwudziestego czwartego października w Łodzi – wyznał drugi współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski.
Oprócz wspomnianej walki wieczoru – nazywaną przez wielu znawców boksu „walką stulecia” – w ringu zaprezentuje się plejada polskich pięściarzy, najlepszych w poszczególnych kategoriach wagowych. Rękawice ze sobą skrzyżują m.in. Dawid KosteckiGrzegorz Soszyński, Damian JonakMariusz Cendrowski, Mateusz MasternakŁukasz Janik, Wojciech BartnikArtur Szpilka oraz Maciej ZeganKrzysztof Cieślak.

10 thoughts on “Gołota vs Adamek czyli polska walka stulecia

  1. ja sadze ze golota go zniszczy 😀 i z tymi komentarzami w mediach ze golota jest spalony itd to nie moge sie na to patrzec przegrane goloty byly… ale z zawodnikami swiatowej rangi i nie ma co ukrywac ze adamkowi bedzie ciezko wiele ryzykuje ta walka

  2. „niewiem po co Adamek wychodzi do tago leszcza,”walka stulecia”chyba komedia”
    sorry ale ty chyba nie wiesz co mówisz dobra może miał jakies tam wpadki ale jest leszczem? 🙂 szanuje obydwu zawodnikow chociaz nie jestem fanem boksu ale irytuja mnie takie komentarze…
    niedlugo to na mirca beda mowic ze jest leszczem bo przegral kilka walk 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *