Gokhan Saki spełnił życzenie Nate’a Diaza i grzecznie poprosił go o powrót do Oktagonu

UFC.com

Po tym jak Nate Diaz powiedział ostatnio, że inni zawodnicy i UFC będą musieli ładnie i grzecznie poprosić go powrót do Oktagonu i walkę z nim, Gokhan Saki spełnił życzenie Diaza.

Nate Diaz powiedział w podkaście Outside The Box, że on nie zamierza być chłopcem na posyłki UFC i robić to, co chce organizacja jak robią to inni zawodnicy.

„Nie walczę, ponieważ jestem fighterem. Ty walczysz, bo ktoś ci mówi, żebyś walczył. Będę walczył za każdym razem, gdy będę ku**a chciał walczyć. To dlatego, że jestem G (gangsterem, jadę na ostro), n**ga, sam jestem fighterem. Nie próbuję robić tego, co ktoś mówi, zrobię to, co ja powiem i będę walczył, gdy będą podchodzić do mnie z szacunkiem.

Nie muszę z nikim walczyć. Będę walczył z każdym, ale nie muszę z nikim walczyć. Inni zawodnicy komentują to tak: „On nie jest zawodnikiem”, na co ja odpowiadam, że to wygląda jakbyś był zmanipulowany starając się zmanipulować mnie abym podjął walkę. Zgadnij co? To ty pracujesz dla kogoś, ja pracuję dla siebie. Kto jest teraz fighterem, skur***nu?”

Diaz poszedł jeszcze o krok dalej i powiedział, że zarówno zawodnicy chcący się z nim zmierzyć jak i sama organizacja muszą go ładnie i grzecznie poprosić. Nie mówiąc już o zestawieniu mu dużej walki, która pozwoli mu zarobić sporą sumę.

„Grzecznie poproście, sku***ny. Grzecznie poproście. Mówię o organizacji i zawodnikach. Chcę żeby to było coś wielkiego, ponieważ nie próbuję podpisywać kontraktu tylko dlatego, że jest to dobre dla was.”

Zawodnik wagi półciężkiej UFC Gokhan Saki postanowił spełnić życzenie Nate’a Diaza i poprosił go najgrzeczniej jak się tylko da, aby ten wrócił do rywalizacji w Oktagonie:

3 thoughts on “Gokhan Saki spełnił życzenie Nate’a Diaza i grzecznie poprosił go o powrót do Oktagonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.