Artem Lobov szkolił specjalną jednostkę na Kremlu, a Conor McGregor zapowiedział, że w przyszłości zawalczy w Rosji

instagram.com/rushammer

Artem Lobov, zawodnik wagi piórkowej UFC i klubowy kolega Conora McGregora, trenował na Kremlu agentów jednostki Federalnej Służby Ochrony.

McGregor umieścił na swoim Instagramie zdjęcie na którym jego klubowy kolega Artem Lobov znajduje się w Sali Andriejewskiej w Wielkim Pałacu Kremlowskim. Pobyt Lobova na Kremlu to nie tylko wycieczka lecz również szkolenie członków Federalnej Służby Ochrony. FSO to specjalna jednostka odpowiedzialna za ochronę wyższych osobistości i urzędników państwowych, części budynków państwowych oraz prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Irlandczyk jest bardzo dumny ze swojego rosyjskiego kolegi i zapowiedział, że w przyszłości wraz z Artemem Lobovem będzie chciał stoczyć pojedynek w Rosji.

„Jestem dumny z mojego brata Artema Lobova, który w słynnym na całym świecie kompleksie Kremla dyskutował i uczył naszych metod treningowych jednostkę Federalnej Służby Ochrony w imieniu prezydenta Rosji Władimira Putina. Już niedługo odwiedzę Rosję i będę mógł tam rywalizować obok moich rosyjskich fanów, wraz z moim bratem Artemem. Dziękuję wszystkim naszym rosyjskim fanom za docenienie naszej ciężkiej pracy i wspieranie nas przez cały czas!”

Conor McGregor nie rywalizował w Oktagonie, odkąd zdobył tytuł wagi lekkiej w walce z Eddie Alvarezem. Kolejnym marzeniem mistrza jest walka na gali UFC zorganizowanej w Rosji o czym już się trochę mówiło, ale nie było jak dotąd żadnych konkretów dotyczących organizacji pierwszej gali UFC w Rosji.

Mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor nie wrócił jeszcze do Oktagonu i na dobrą sprawę nie wiadomo kiedy stoczy kolejną walkę, ale zapowiedział, że będzie chciał zawalczyć w Rosji.

One thought on “Artem Lobov szkolił specjalną jednostkę na Kremlu, a Conor McGregor zapowiedział, że w przyszłości zawalczy w Rosji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.