Gokhan Saki jest przygotowany na wojnę z Badrem Hari

Od pojedynku między Badrem Hari i Gokhanem Saki dzielą nas już tylko godziny. Ta bardzo oczekiwana walka między dwoma doskonałymi zawodnikami wagi ciężkiej jest niejako rekompensatą za K-1 World Grand Prix, które z powodów finansowych FEG zostało odwołane.

Gokhan Saki i Badr Hari są czołowymi zawodnikami wagi ciężkiej na świecie i po raz drugi dojdzie do ich starcia. W pierwszym pojedynku na gali 2 Hot 2 Handle XVII w 2004r. lepszym okazał się Badr Hari wygrywając przez TKO (przerwanie przez narożnik). Hari był wówczas doskonale przygotowany, ale teraz mamy okazję zobaczyć video z przygotowań Gokhana Saki.

Narracją tego pojedynku jest fakt, że będzie to ostatnia walka K-1 Badra, który planuje przejść do zawodowego boksu oraz możliwe odejścia Gokhana. Saki podpisał nowy kontrakt z TSA (Total Sports Asia) oraz Golden Glory, które chcą stworzyć nową organizację K-1 o nazwie Glory World Series.

Na filmie widać, że Saki jest chyba w najlepszej formie jak do tej pory i jest gotowy do prawdziwej wojny.

11 thoughts on “Gokhan Saki jest przygotowany na wojnę z Badrem Hari

  1. @Dams Dziś się dowiedziałem z wywiadu świeżego z Sakim ,że idzie d oMMA pod koniec roku!!! TO będzie masakra,walka w USA,i tam będzie kosił niemiłosiernie. Co melvin Manhoef robił w ludźmi w stójce,to tak samo albo i lepiej,będzie Gokhan pociskał w temacie 🙂 War Saki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *