Glover Teixeira vs. Jared Cannonier planowane podczas UFC 208

mma.uno

UFC planuje kolejny bardzo ciekawy pojedynek w kategorii półciężkiej.

Gala UFC 208 odbędzie się 21 lutego 2017r. w Nowym Jorku w hali Brooklyn’s Barclays Center. Zawodnicy, którzy będą walczyć w walce wieczoru jeszcze nie zostali ogłoszeni.

Jared Cannonier (9-1) powraca do Oktagonu po zwycięstwie na ostatniej gali, gdzie po bardzo po bardzo dobrej walce wygrał z Ionem Cutelabą. Wygrana ta sprawiła zmianę rekordu Cannoniera. Obecnie w UFC stoczył 3 walki, 2 wygrał oraz raz musiał uznać wyższość przeciwnika, którym był Shawn Jordan.  Jared przed występami w największej organizacji, był zawodnikiem Alaska Fighting Championship.

Glover Teixeira (25-5) liczy na odbudowanie się po 13-sekundowej porażce z Anthonym Johnsonem. Przed przegranym pojedynkiem z Johnsonem, Teixeira wygrał 3 walki z rzędu: z Ovince St-Preux, Rashadem Evansem oraz Patrickiem Cumminsem. Jest on bardzo doświadczonym zawodnikiem, był pretendentem do pasa wagi półciężkiej. Przegrał jednak w pojedynku mistrzowskim z Jonem Jonesem jednogłośną decyzją. Był mistrzem organizacji Shooto. Może pochwalić się zwycięstwami z takimi zawodnikami jak: Quinton Jackson oraz Ryan Bader.

One thought on “Glover Teixeira vs. Jared Cannonier planowane podczas UFC 208

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *