GLORY wraca w sierpniu do Chicago! Szansa dla zawodników z Polski na walkę w prestiżowej organizacji

Po trzech udanych galach GLORY w  Chicago, największa organizacja kickboxingu wraca do „Wietrznego Miasta” z czwartą galą, która planowana jest w sierpniu.

Łukasz Banach, który jest promotorem zawodników GLORY Pawła Jędrzejczyka i Łukasza Pławeckiego poinformował nas, że organizacja GLORY jest zainteresowana umieszczeniem na sierpniowej gali kolejnego zawodnika z Polski. W związku z tym pojawia się okazja dla jednego z naszych reprezentantów, który może otrzymać szansę na walkę w tej prestiżowej organizacji.

Poniżej komunikat Łukasza Banacha:

SZANSA NA WALKĘ W GLORY

— Glory ponownie zawita do Chicago jeszcze tym roku i z tej okazji organizacja jest zainteresowana umieszczeniem polskiego zawodnika na karcie walk. W związku z tym bardzo proszę trenerów i zawodników o przesłanie mi profilu zawodnika. Walki są tylko w oficjalnych wagach Glory. Chciałbym od razu wyjaśnić, iż Glory płaci dobrze, ale walka tutaj wiąże się z pewnymi wydatkami. Jeżeli nie jesteś kontraktowym zawodnikiem Glory, to przed walką za badania lekarskie trzeba płacić samemu itd.

Proszę tylko o kontakt od trenerów i zawodników zainteresowanych i nie będących pod kontraktem menadżerskim o wysłanie zgłoszenia na mój e-mail [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *