GLORY pracuje nad pojedynkiem Rico Verhoevena z Badrem Hari

GLORY 31 Badr Hari

Badr Hari będzie gościem na nadchodzącej gali GLORY 31: Amsterdam i tam ma dojść do rozmów dotyczących zakontraktowania walki z Rico Verhoevenem.

Obecny mistrz wagi ciężkiej GLORY, Rico Verhoeven (48-10-1) stoczył ostatnią walkę w grudniu zeszłego roku na gali GLORY 28: Paryż na której po raz czwarty obronił tytuł mistrza pokonując przez decyzję Mladena Brestovaca. Na nadchodzącej gali GLORY 31 wcieli się komentatora gali.

Na tej samej gali lecz w roli gościa będzie obecny Badr Hari (106-12). Hari jest jednym z największych talentów Kickboxingu na świecie jednak przez częste problemy z prawem jego kariera nie rozwija się tak jak powinna. Organizacja GLORY dokłada wszelkich starań, aby zorganizować w najbliższej przyszłości pojedynek między Verhoevenem i Harim.

Informacje takie podał serwis telegraaf.nl. Poniżej jest wypowiedź trenera Verhoevena, Dennisa Krauweela.

— Negocjacje już się rozpoczęły. Jest duża szansa na to, że Rico i Badr zawalczą ze sobą.

— Mam nadzieję, że nie będziemy długo czekać na tę walkę. Dla nas może się ona odbyć nawet w przyszłym tygodniu, ale rozumiem, że musimy uzbroić się w cierpliwość.

Gala GLORY 31 odbędzie się 25 czerwca w Amsterdamie, a na jej karcie walk zobaczymy m.in. pojedynki o tytuł wagi lekkiej, tymczasowy tytuł wagi półciężkiej, półfinał i finał turnieju wagi półśredniej oraz ćwierćfinał Grand Prix wagi super koguciej kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *