Donald Cerrone nie jest zadowolony z pensji UFC

sportsjoe.ie
sportsjoe.ie

Donald Cerrone jest jednym ze sporej rzeszy zawodników, którzy nie są zbyt zadowoleni z wypłat jakie otrzymują za walki w UFC.

— Boże, to wszystko brzmi ładnie jeśli chodzi o wypłatę. Nie mam nic do UFC, ale zobaczymy. Będę musiał pogadać po tym z Dana Whitem i zobaczymy, co uda nam się załatwić.

Donald „Cowboy” Cerrone (30-7, 1 NC) na dwadzieścia jeden walk w UFC zgarnął aż dwanaście bonusów, których łączna suma sięga $600,000. Chociaż Cerrone docenia to, że Dana White daje mu szansę często pokazywać się w Oktagonie i Donald odwdzięcza się w każdej swojej walce, to jednak wciąż nie jest zadowolony z wysokości wypłat jakie otrzymuje.

Ostatnia ujawniona wypłata za walkę Cerrone jest z gali UFC on FOX 17 z grudnia 2015 roku kiedy walczył o tytuł wagi lekkiej z Rafaelem dos Anjos. Za ten pojedynek otrzymał $79,000. Kiedy „Cowboy” został zapytany na konferencji o ostatni bonus jaki zgarnął w wysokości $50,000, powiedział, że wygląda to całkiem dobrze, ale czas, aby White podbił mu nieco wypłatę.

One thought on “Donald Cerrone nie jest zadowolony z pensji UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *