Glory 15 – pierwsze wieści

Mamy pierwsze wieści dotyczące gali Glory 15, która jest planowana na kwiecień w Stambule, która ma odbyć się 12-ego kwietnia. Odbędzie się turniej wagi półciężkiej do 95-ciu kg, z udziałem największych gwiazd Kickboxingu w tej wadze, chociaż jak na razie potwierdzone jest tylko jedno nazwisko, mianowicie Gokhan Saki, trenujący w Holandii, ale reprezentujący Turcję.

Co do pozostałych uczestników, to nieoficjalnie mówi się o jednemu z najlepszych Kickboxerów na świecie, zawodnikowi MMA walczącemu dla organizacji WSOF, Tyrone’m Spongiem. Obydwaj walczyli już ze sobą i będzie to doskonała okazja na ewentualną kolejną potyczkę dwóch czołowych zawodników Glory. Oprócz nich do rywalizacji w turnieju jest przymierzany najlepszy zawodnik Muay Thai w wadze do 95-ciu kg, Nathan 'Carnage’ Corbett, który ma na rozkładzie również zawodników z Polski. Czwartym przymierzanym do udziału w turnieju zawodnikiem jest białoruski zawodnik, następca Alexey’a Ignashova i ostatni pogromca Badra Hariego, Zabit Samedov. Wielu fanów nie zgadza się z kandydaturą Australijczyka, którego powinien według nich zastąpić Danyo Illunga, były gwiazdor organizacji It’s Showtime walczący w barwach Niemiec.

Oprócz tego na gali jest zapowiedziany debiut w organizacji Glory czołowego rumuńskiego fightera, gwiazdy organizacji SuperKombat, Andreia Stoica. Rumun ostatnio pokonał na finałowej gali SuperKombat doskonałego czeskiego zawodnika Muay Thai, Ondreja Hutnika.

One thought on “Glory 15 – pierwsze wieści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.